Książka Gdzie jesteś bracie? – Magdalena Mikutel

Nieoczekiwana historia, która pokazuje, że Bóg poważnie traktuje nasze modlitwy dotyczące ważnych spraw!

Gdzie jesteś bracie?

Minęło już 12 miesięcy od dnia, kiedy to życie przyjaciół mieszkających na wrocławskiej ulicy Prusa uległo radykalnej zmianie. Wszystko zaczęło się od serii nieoczekiwanych i bolesnych zdarzeń, a zakończyć miało się chrztem Witka i jego kilkunastomiesięcznego syna. Okazuje się jednak, że to tylko początek niezwykłej przemiany, która dotyka wszystkich, którzy mają odwagę realizować wielkie marzenia, jakie Bóg umieszcza w naszych sercach.

To powieść o niezwykłych przyjaźniach, nadziei i uzdrawiającej mocy miłości, które pojawiają się w życiu człowieka, który decyduje się zaufać Bogu. „Gdzie jesteś, bracie?” jest następną częścią debiutu autorki, jednocześnie tworzącą zupełnie nową historię, tak jak nowe jest życie, które prowadzi się z wiarą w Boga.

Autorka zachęca czytelników do zastanowienia się nad wieloma pytaniami i wątpliwościami, ale jedno jest pewne – to książka, jakiej jeszcze nie czytali!

O autorce

Autorka o wykształceniu pedagog specjalny, która prywatnie cieszy się szczęśliwym związkiem z mężem Robertem i macierzyństwem pięciorga dzieci. Specjalistka w szybkim przygotowywaniu obiadów i wymyślaniu planów awaryjnych, codziennie radząca sobie z skomplikowanymi emocjami swoich dzieci. Wielbicielka literatury, ale nad wszystkimi książkami ukochała Pismo Święte. Fascynuje ją obserwowanie, jak Bóg staje się rzeczywistością w jej życiu. Autorka powieści „Mój syn” wydanej przez Wydawnictwo eSPe.

Magdalena Mikutel zdobyła wysoką pozycję w świecie literatury chrześcijańskiej w Polsce. Jej powieści emanują Duchem, nadzieją i prawdą, że nawet w najciemniejszej sytuacji Bóg może nas wyzwolić.

(Visited 96 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *