Książka „Teraz albo nigdy” Szymon Hołownia

Szymon Hołownia w swoich felietonach, które ukazują się w „Tygodniku Powszechnym”, podkreśla, że czas na czynienie dobra jest teraz lub nigdy. W swoich tekstach Hołownia namawia do aktywnego działania na rzecz innych i podejmowania działań, które przyczynią się do poprawy życia innych ludzi oraz otaczającego nas świata. Hołownia zachęca do podejmowania małych i prostych działań na rzecz innych, które mają moc zmiany świata na lepsze. Jego felietony przypominają, że każdy z nas ma wpływ na świat i może przyczynić się do pozytywnych zmian, a zaniedbywanie dobra jest szkodliwe nie tylko dla innych, ale także dla nas samych.

W jego nowej publikacji możemy poznać zestawienie jego najbardziej interesujących tekstów, które zostały opublikowane w ciągu ostatnich dwóch lat w magazynie „Tygodnik”.

Autor w swoich felietonach dotyka tematów, które są ważne dla każdego z nas, Polaków i Polek. Opisuje to, co nas dzieli, ale przede wszystkim skupia się na tym, co nas łączy, czyli naszej zdolności do czynienia dobra. Dzięki temu, że jest założycielem dwóch fundacji, które pomagają ludziom na całym świecie, posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie działań humanitarnych i zastępowaniu negatywnych zjawisk pozytywnymi.

Szymon Hołownia podejmuje trudne tematy i porusza aktualne kwestie, które są ważne dla każdego z nas i są obecne w dyskusji publicznej. Dotyczą one ekologii, polityki, wiary, solidarności społecznej i samorządności. Zachęca on do tego, aby zamiast skarżyć się na frustrację i niezadowolenie, poświęcić swój czas i energię na wsparcie pozytywnych inicjatyw, polityków, hierarchów – mówiąc wprost, ludzi, którzy angażują się w realną pracę zmieniającą świat na lepsze.

(Visited 116 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *