Modlitwa codzienna do św. Peregryna

Modlitwa do Św. Peregryna to zwykle ostatnia nadzieja chorych na nowotwór. Jest on patronem chorych na raka i daje nadzieje tym, którzy tak jak on – pokonali swoje słabości.

Modlitwa do św. Peregryna

„Święty Peregrynie, dałeś nam przykład do naśladowania bo jako chrześcijanin byłeś oddany miłości, jako Serwita byłeś wierny w służbie, jako pokutnik pokornie uznawałeś swój grzech, dotknięty – cierpliwie znosiłeś cierpienie. Oręduj za nami u Ojca Niebieskiego abyśmy jak Ty, oddani, pokorni i cierpliwi mogli otrzymać od Jezusa Chrystusa łaskę, o którą prosimy.”

Modlitwa za chorych na raka do św. Peregryna

„Przychodzimy do Ciebie z ufnością św. Peregrynie z prośbą o wstawiennictwo za (imię osoby),który jest chory.
Ty modliłeś się pod krucyfiksem, a Jezus usłyszał Twoją modlitwę i teraz żyjesz w wiecznej światłości nieba.
Prosimy Cię, módl się, aby Zmartwychwstały wyciągnął swoją wszechmocną dłoń nad (imię osoby) i uleczył go z choroby.
Święty Peregrynie, wierny sługo Maryi, wstawiaj się za (imię osoby), aby Jezus uwolnił go od cierpienia i w ten sposób okazał moc swojej zbawczej miłości.
Uproś Pana Życia, aby zajaśniał nad (imię osoby), aby mógł cieszyć się światłem odzyskanego zdrowia i mógł dziękować Jezusowi, naszemu Zbawicielowi.
Wysłuchaj naszą modlitwę, św. Peregrynie, i wstawiaj się za naszym cierpiącym przyjacielem, tak jak setnik wstawiał się za swoim sługą, jak Marta i Maria błagały za swojego brata Łazarza, jak Maryja wstawiała się za małżonkami w Kanie, tak aby (imię osoby) mógł poznać moc Twojego wstawiennictwa za cierpiących.
Niech Bóg, Ojciec, Syn i Duch Święty, których świętość jaśnieje przed Tobą, św. Peregrynie, otrzyma wszelką cześć i chwałę na wieki.
Amen.”

Modlitwa o uzdrowienie z choroby nowotworowej do św. Peregryna

Peregryn Laziosi

„Panie Jezu, stoję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę przebacz mi. W Twoje imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana i Odkupiciela. Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen. Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, przyjdźcie mi ku pomocy.”

Modlitewnik

Modlitewnik

Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie – ebook ks. Leszek Smoliński

Klikając w link wspierasz apostle.pl!

(Visited 4 640 times, 4 visits today)