Modlitwa do św. Dymfny

Święta Dymfno, wielka cudotwórczyni w każdej dolegliwości umysłu i ciała, pokornie błagam o twoje potężne wstawiennictwo u Jezusa przez Maryję, Uzdrowienie Chorych. Jesteś pełna miłości i współczucia dla tysięcy pacjentów przyprowadzanych od wieków do twojego sanktuarium oraz dla tych, którzy nie mogą przyjść do świątyni, ale wzywają cię w swoich domach lub w szpitalach. Okaż tę samą miłość i współczucie wobec mnie, swojego wiernego czciciela. Liczne cuda zdziałane za twoim wstawiennictwem pozwalają mi ufać, że pomożesz mi w mojej obecnej potrzebie… (wymienić). Jestem przeświadczony, że wyjednasz mi potrzebną łaskę, jeśli jest ona dla większej chwały Bożej i dla dobra mojej duszy. Przez wzgląd na Jezusa i Maryję, których tak gorliwie kochałaś i którym ofiarowałaś swoje życie poprzez męczeństwo, wysłuchaj mojej modlitwy.

Amen.

Kolejna modlitwa do św. Dymfny

Zwracam się do ciebie, droga dziewico i męczennico, ufny w moc twojego wstawiennictwa u Boga i w twoją gotowość do wzięcia mojej sprawy w swoje ręce. Wysławiam i błogosławię Pana za danie nam ciebie za patrona nerwowo i psychicznie chorych. Mam wielką nadzieję, że poprzez twoje życzliwe wstawiennictwo przywróci mi On moją utraconą pogodę ducha i spokój umysłu. Niech przemówi On do mego serca i uspokoi mnie: „Pokój mój daję wam. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka”.

Módl się za mnie, droga św. Dymfno, aby moje nerwowe i emocjonalne zaburzenia mogły się skończyć i żebym znowu mógł zaznać pogody ducha i osobistego pokoju.

Amen.

Modlitwa do św. Dymfny z prośbą o łaski

św. Dymfna

Święta Dymfno, wielka cudotwórczyni w każdej dolegliwości umysłu i ciała, pokornie błagam o twoje potężne wstawiennictwo u Jezusa przez Maryję, Uzdrowienie Chorych, w mojej obecnej potrzebie… (łaski).

Święta Dymfno, męczennico czystości, patronko tych, którzy cierpią z powodu nerwowych i psychicznych dolegliwości, ukochane dziecko Jezusa i Maryi, módl się za mną do Nich i wyjednaj mi łaskę, o którą proszę.

Ojcze nasz…

Zdrowaś Maryjo…

Chwała Ojcu…

Święta Dymfno, dziewico i męczennico, módl się za nami.

Amen.

(Visited 5 688 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *