Modlitwa do św. Judy Tadeusza w zupełnie beznadziejnych przypadkach

Modlitwa w zupełnie beznadziejnych przypadkach to modlitwa, w której wierny prosi Boga o pomoc w sytuacjach, w których wydaje się, że nie ma już nadziei na poprawę. W takich sytuacjach wierni ufają, że Bóg jest w stanie udzielić im specjalnej łaski i pomocy, nawet jeśli wszystko inne zawiodło. Modlitwa w zupełnie beznadziejnych przypadkach jest szczególnie ważna dla chrześcijan, ponieważ wiara w Bożą moc i miłosierdzie pozwala im trwać nadziei nawet w najtrudniejszych chwilach.

Modlitwa w zupełnie beznadziejnych przypadkach może być odmawiana w różnych intencjach, takich jak prośba o uzdrowienie z choroby, o pomoc w trudnych sytuacjach finansowych, o ukojenie duszy i pokój serca, o siłę do znoszenia cierpienia czy o błogosławieństwo dla rodziny i bliskich. Wierni ufają, że modlitwa w zupełnie beznadziejnych przypadkach zostanie wysłuchana przez Boga i że otrzymają Jego specjalne wsparcie i pomoc.

Modlitwa do św. Tadeusza Judy w zupełnie beznadziejnych przypadkach

„O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

Modlitwa w zupełnie beznadziejnych przypadkach

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.”

Modlitwa do świętego Judy Tadeusza

„Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.”

Modlitewnik

Modlitewnik

Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie – ebook ks. Leszek Smoliński

Klikając w link wspierasz apostle.pl!

(Visited 2 947 times, 1 visits today)