Modlitwa o uproszenie łask do św. Szarbela

Modlitwa o uproszenie łask to modlitwa, w której wierny prosi Boga o udzielenie mu łaski, tj. specjalnego wsparcia i pomocy w trudnych sytuacjach. Modlitwa o uproszenie łask jest szczególnie ważna dla chrześcijan, ponieważ wiara w Boże łaski jest jednym z podstawowych elementów ich wiary. Wierzą oni, że Bóg jest miłosierny i chętnie udziela swoim dzieciom łask, aby pomóc im w codziennych trudnościach i kryzysach.

Modlitwa o uproszenie łask może być odmawiana w różnych intencjach, takich jak prośba o uzdrowienie z choroby, o pomoc w trudnych sytuacjach finansowych, o wybaczenie grzechów, o pokój serca i ukojenie duszy, o siłę do pokonywania przeciwności czy o błogosławieństwo dla rodziny i bliskich. Wierni ufają, że modlitwa o uproszenie łask zostanie wysłuchana przez Boga i że otrzymają Jego specjalne wsparcie i pomoc.

Modlitwa do św. Szarbela

Panie nieskończenie święty i uwielbiony w Twoich Świętych, który natchnąłeś Św. mnicha i pustelnika Charbela, aby żył i umierał podążając drogą Jezusa Chrystusa i dałeś mu siłę, aby odłączył się od świata tak, aby w jego pustelni mogły odnieść zwycięstwo cnoty zakonne: Błagamy Cię, abyś obdarzył nas łaską kochania Ciebie i służenia Tobie naśladując jego przykład.

Boże Wszechmogący, który ukazałeś nam moc wstawiennictwa św. Charbela przez liczne cuda i łaski, udziel i nam łaski (…) przez jego wstawiennictwo. AMEN.

Ojcze nasz…
Zdrowaś Maryjo…
Chwała Ojcu…

Modlitewnik

Modlitewnik

Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie – ebook ks. Leszek Smoliński

Klikając w link wspierasz apostle.pl!

(Visited 1 613 times, 3 visits today)