Modlitwa o zdanie prawa jazdy

Modlitwa o zdanie prawa jazdy to rodzaj modlitwy, która jest skierowana do Boga lub innego świętego, w celu uzyskania pomyślności podczas egzaminu na prawo jazdy. Modlitwa ta jest często wypowiadana przez osoby, które przygotowują się do egzaminu i chcą uzyskać pomoc w osiągnięciu pozytywnego wyniku. W modlitwie o zdanie prawa jazdy osoba prosi o wsparcie, siłę i mądrość potrzebną do zdania egzaminu, a także o błogosławieństwo na przyszłość w podróżowaniu samochodem. Modlitwa ta jest szczególnie popularna wśród osób wierzących, ale może być również używana przez osoby, które szukają dodatkowego wsparcia w trudnym momencie.

Modlitwa o zdanie prawa jazdy do św. Rity

„Panie, daj mi uważne spojrzenie i sprawność kierowania, tak aby mój sposób prowadzenia pojazdu nie niszczył spokoju bliźniego i nie powodował cierpienia wśród moich braci.

Proszę Cię, o Panie, również za tych, którzy są ze mną: chroń ich od wszelkiego zła, od ognia i wypadków. Naucz mnie dobrego używania mojego samochodu dla potrzeb innych; spraw, abym rozumiał, że nie powinienem narażać swego życia – Twojego daru oraz piękna stworzenia z powodu nieumiejętnego korzystania z pojazdu.

Naucz mnie również przechodzić drogami jego życia z radością i uprzejmością, tak abym mógł dojść do wyznaczonego celu – do nieba, nikomu nie czyniąc zła i krzywdy.

To, o co proszę, niech dla mnie wyprosi droga św. Rita, pod opiekę którego się oddaję z wielkim zaufaniem. Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…”

Modlitwa o zdanie egzaminu do św. Józefa z Kupertynu

Modlitwa o zdanie prawa jazdy do świętych

„Święty Józefie z Kupertynu, zwracam się do Ciebie o pomoc. Czeka mnie jeden z trudniejszych egzaminów mojego życia. Obawiam się, że mogę zawieść. A przecież tyle wysiłku włożyłem w naukę. Dziś wydaje mi się, że jestem dobrze przygotowany, a na egzaminie mogę zapomnieć nawet swojego nazwiska. Pomóż mi! Pomóż mi! Twoje wstawiennictwo uważa się za niezawodne, przecież nie możesz sobie psuć opinii. Pamiętasz, że kiedyś i Ty byłeś w podobnej sytuacji. Proszę Cię bardzo, spraw, abym otrzymał tylko takie pytania, na które będę znał odpowiedź, aby egzaminatorzy potraktowali moją niewiedzę, jako mój atut, a luki w moim wykształceniu jako pedagogiczne wyzwanie.”

Modlitewnik

Modlitewnik

Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie – ebook ks. Leszek Smoliński

Klikając w link wspierasz apostle.pl!

(Visited 20 866 times, 1 visits today)