Modlitwa w bardzo trudnej sprawie

Modlitwa w trudnej sprawie to rodzaj modlitwy, która ma na celu uzyskanie pomocy i wsparcia od Boga w sytuacji, gdy czujemy się bezradni i zagubieni. Może to być modlitwa o uzdrowienie, o pokój w rodzinie, o pracę lub o wyjście z trudnej sytuacji finansowej.

Modlitwa w trudnej sprawie jest ważnym elementem wiary i pomaga nam złożyć nasze troski i obawy w ręce Boga, który jest wszechmogący i może nam pomóc w każdej sytuacji. Modlitwa ta pozwala nam również zachować nadzieję i pokój w trudnych momentach naszego życia.

Jeśli szukasz modlitwy w trudnej sprawie, warto skorzystać z modlitw, które są już sprawdzone i cieszą się dużą popularnością, takie jak modlitwa o uzdrowienie czy modlitwa o pokój w rodzinie. Możesz również zainspirować się modlitwami świętych lub napisać własną modlitwę, która będzie odpowiadać twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Modlitwa w trudnej sprawie to potężne narzędzie, które może pomóc nam znaleźć siłę i nadzieję w najtrudniejszych momentach naszego życia. Nie wahaj się więc zwrócić się do Boga o pomoc i wsparcie w trudnych sprawach i pozwól Mu prowadzić swoje życie.

Modlitwa do św. Edwarda

„Przesławny święty Edwardzie,
okazywałeś oddanie Bogu cierpliwie, łagodnie i z hojnością. 
Daj mi służyć, abym jak Ty umacniał Królestwo Boże
swoją cierpliwą modlitwą i dobroczynnością.
Wstaw się za moją prośbą, która mnie samemu wydaje się niemożliwa do spełnienia
(Twoja prośba).
Ufny w Twoje wstawiennictwo, składam swą prośbę w Twoich rękach.
Amen.”

Modlitwa do św. Ekspedyta

św Ekspedyt

„Nasz drogi męczenniku i opiekunie, święty Ekspedycie,
ty, który wiesz, co jest konieczne i co jest niezwłocznie potrzebne,
błagam cię, wstaw się przed Trójcą Świętą,
aby przez twoją łaskę moja prośba była spełniona…
(Twoja prośba). Obym otrzymał twoje błogosławieństwo i życzliwość.
W imię naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.”

Modlitwa w trudnej sytuacji

„Niezliczeni są ci, którzy przede mną modlili się do Ciebie i otrzymali pociechę i pokój, łaski i dobrodziejstwa. Moje serce, tak smutne i pełne troski, nie może znaleźć ukojenia w tym doświadczeniu, które mnie dotknęło. O chwalebny święty Józefie, Ty znasz wszystkie moje potrzeby, zanim wypowiem je na modlitwie. Ty sam wiesz, jak ważna jest dla mnie sprawa, z którą przychodzę do Ciebie. Upadam przed Tobą i wzdycham pod ciężarem mego utrapienia. Nie ma ludzkiego serca, któremu mógłbym powierzyć moją troskę. A nawet gdybym zdołał znaleźć współczującą osobę, która chciałaby być przy mnie, to przecież nie mogłaby mi pomóc. Tylko Ty, święty Józefie, możesz mi pomóc w mym smutku, dlatego błagam Cię o to z całego serca. Wszak święta Teresa napisała i zna to cały świat: „O cokolwiek poprosisz świętego Józefa, z pewnością to otrzymasz”. O święty Józefie, pocieszycielu strapionych, zlituj się nade mną i nad tymi biednymi duszami cierpiącymi w czyśćcu, które pokładają ufność w naszych modlitwach. Amen. (3 razy – Chwała Ojcu…)”

Modlitewnik

Modlitewnik

Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie – ebook ks. Leszek Smoliński

Klikając w link wspierasz apostle.pl!

(Visited 6 392 times, 2 visits today)