Pamiątka Chrztu Świętego dla i dla dziewczynki — co będzie modne w 2023

Autor zdjęcia: Myriams-Fotos / Pixabay

Chrzest Święty to pierwszy z sakramentów przyjmowany przez nowego członka kościoła. Stanowi on symbol nawrócenia oraz oczyszczenia z grzechów. Chrzest jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdej katolickiej rodziny. Zgodnie z tradycją, zaproszeni na wydarzenie goście wręczają nowo ochrzczonemu dziecku upominek, jakim jest pamiątka chrztu świętego. Jaka pamiątka chrztu świętego od chrzestnej, a jaka pamiątka chrztu świętego od chrzestnego sprawdzi się najlepiej? Co podarować z tej okazji chłopcu, a co dziewczynce?

Pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki — co jest na topie?

Pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki najczęściej jest utrzymana w różowej tonacji, lecz nie jest to regułą. Na sklepowych półkach znaleźć można bowiem także uniwersalne upominki, które nadawać będą się również dla chłopca.

W 2023 roku, dużą popularnością cieszyć będzie się pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki od matki chrzestnej pod postacią złotego lub srebrnego łańcuszka i zawieszonego na nim medalika z Matką Boską czy aniołkiem, Może on przybierać różne kształty, takie jak owal lub serce.

Stylowa pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki od ojca chrzestnego w 2023 to także srebrna łyżeczka będąca symbolem bogactwa, dobrobytu oraz zdrowia. Wręcza się ją dziecku z myślą, aby nigdy nie zaznało ono głodu. Na takiej łyżeczce warto wygrawerować spersonalizowaną dedykację, nadając w ten sposób prezentowi wyjątkowego, osobistego charakteru.

Niezwykle oryginalnie prezentuje się pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki od dziadków pod postacią srebrnego smoczka. Bardzo często znajduje się nim specjalny, zamykany schowek na pierwszy ząbek malucha. Tego typu pamiątki chrztu dla dziewczynki pozwalają na przechowywanie pięknych wspomnień na długie lata.

Pamiątka chrztu świętego dla chłopca — co kupić w 2023?

Jaka jest godna polecenia pamiątka chrztu świętego dla chłopca? Od tych dedykowanych dziewczynkom różnią się one kolorystyką. Pamiątki chrztu dla chłopca najczęściej są utrzymane bowiem w niebieskiej tonacji.

Szukając uniwersalnego, eleganckiego podarunku, który nigdy nie wychodzi z mody, warto postawić na biżuterię. W 2023 roku, popularna będzie pamiątka chrztu św dla chłopca pod postacią medalika z wizerunkiem św. Jana Pawła II, Jezusa Chrystusa, Anioła Stróża, św. Michała Archanioła lub Świętej Rodziny. Do kompletu można dopasować złoty lub srebrny medalik o splocie typu ankier, kostka czy pancerka.

Dobra pamiątka chrztu świętego dla chłopca od matki chrzestnej w 2023 roku to także srebrny lub złoty samochodzik, na którym można umieścić grawerunek z imieniem dziecka oraz datą przystąpienia do sakramentu.

Kolejna godna polecenia pamiątka chrztu świętego dla chłopca od ojca chrzestnego to hit 2023 roku, jakim jest jedyna w swoim rodzaju ramka umożliwiająca umieszczenie odcisku dłoni lub stópek dziecka.

(Visited 144 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *